Bramy i ogrodzenia

Bezpieczeństwo

W Decaro przywiązujemy najwyższą wagę do bezpieczeństwa użytkowników. Do naszych bram montujemy wysokiej klasy lampy sygnalizacyjne o niskim poborze mocy. Listwy bezpieczeństwa w połączeniu z zestawem fotokomórek, pozwolą na użytkowanie bram w miejscach o dużej intensywności ruchu, bez obaw o bezpieczeństwo pojazdów i osób z nich korzystających.

Najwyższej klasy podzespoły i mechanizmy

Gwarancja wieloletniej pracy ( zastosowanie najwyższej jakości zestawów napędowych i sterujących znanych i renomowanych marek tj. Came, Somfy zapewnia naszym bramom długoletnie działanie w najcięższych warunkach atmosferycznych .

Duża żywotność

Wszystkie bramy produkowane w Decaro są poddawane procesom cynkowania. Jako najwyższy standard wykonania sugerujemy metodę Duplex czyli kompleksowy, specjalny proces przygotowania produktu, cynkowania i lakierowania proszkowego. Taki zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje wieloletnią odporność na korozję a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości farb – estetyczny wygląd.  Elementy szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne wykonaliśmy z najwyższej klasy stali szlachetnych. settings.

Skorzystaj z bogatej oferty systemu ogrodzeń.

Stwórz jednolite stylistycznie i funkcjonalne ogrodzenie.

Classic 1

Classic 2

Classic 3

Classic 4

Classic 5

Classic 6

Classic 7

Modern 1

Modern 2

Modern 3

Modern 4

Modern 5

Modern 6

Modern 7

Modern 8